Inzerce-Dnes » Práce, brigády » Strojírenství » Inzerát Id P5058

Nástrojář Klingenthal

Starke Jobs Aue- nabídka práce Nástrojář KlingenthalFirma:Starke Jobs Aue
Volné pracovní místo: Karlovarský krajMísto práce:Nemecko, Karlovarský kraj
Volné pracovní místo: Nástrojář Klingenthal - nabídka práce Hlavní pracovní poměrPracovní poměr:Hlavní pracovní poměr
Mzda: Nástrojář Klingenthal - Karlovarský krajPlat:text
Kontaktní email na pozici: Nástrojář KlingenthalEmail:aue@starke-jobs.com
Kontaktní telefon na pozici: Nástrojář KlingenthalTelefon:+420 603 142 799
Další údaje o pozici: Nástrojář KlingenthalDalší údaje:https://prace.starke-jobs.com/Pobocky/nemecko-prace-aue/

Popis pracovní pozice:
Náš zákazník je úspěšná rodinná firma specializující se na výrobu nástrojů, laserové zpracování,
lisování a tváření, jakož i montáž. Společnost je uznávaným dodavatelem v oblasti kovodělného a
elektrotechnického průmyslu, automobilového průmyslu. Tato společnost jako dodavatel vyrábí různé výrobky,
například pro automobilový dodavatelský průmysl, ale také pro zakázkové výrobky z jiných odvětví.

Pro plánované rozšíření produkce hledáme pro našeho zákazníka ve městě Klingenthal nástrojáře.

Tvé úkoly jako nástrojář se specializací na lisovací a tvářecí techniku:
- vytváření prototypů
- autonomní výroba a montáž nástrojů
- zkušební provoz a analýza nástrojů
- péče a údržba nástrojů
- optimalizace práce na nástrojích
- předpříprava
- dokumentace podle specifikací kvality

Požadujeme:
- vzdělávání nebo odborná praxe jako nástrojový mechanik nebo nástrojář
- zkušenosti na aktuální úrovni
- ochota pracovat na 2 směny
- dobré technické znalosti a dovednosti při řešení problémů

Nabízíme:
- pracovní smlouva na dobu neurčitou s dobrou šancí na přímé převzetí
- zisk od 13,00 Euro / h + individuální příplatky
-ostatní tarifní výhody, jako je příspěvek na dovolenou a vánoční prémie
-neustálou podporou našeho týmu Starke Jobs v Aue
-podpora při komunikaci s německými úřady (banky, zdravotní pojištění, finanční úřad, žádosti o dětské
dávky atd.)
- příspěvky nabízející zákazníkem např. příspěvky na spoření, starobní a zdravotní péče, poukázky na
palivo, rekreační příspěvky, individuální pobídkové výhody ...
-česky mluvící kontaktní osoba

Tato pracovní nabídka je určena pro lidi všech pohlaví.

Ověřený uživatel Havlinova | Zahraničí , Aue, Schwarzenberg, Zahraničí
Telefon: +420603142799
Email: aue@starke-jobs.com