Inzerce-Dnes » Práce, brigády » Strojírenství » Inzerát Id P4979

Zámečník Thum-Jahnsbach

Starke Jobs Aue- nabídka práce Zámečník Thum-JahnsbachFirma:Starke Jobs Aue
Volné pracovní místo: ZahraničíMísto práce:Thum-Jahnsbach, Zahraničí
Volné pracovní místo: Zámečník Thum-Jahnsbach - nabídka práce Hlavní pracovní poměrPracovní poměr:Hlavní pracovní poměr
Mzda: Zámečník Thum-Jahnsbach - ZahraničíPlat:text
Kontaktní email na pozici: Zámečník Thum-JahnsbachEmail:aue@starke-jobs.com
Kontaktní telefon na pozici: Zámečník Thum-JahnsbachTelefon:+420 603 142 799
Další údaje o pozici: Zámečník Thum-JahnsbachDalší údaje:https://prace.starke-jobs.com/nabidka-prace/zamecnik-thum-jahnsbach/

Popis pracovní pozice:
U středně velkého, saského podniku v Thum-Jahnsbach, hledáme zámečníka, který upravuje kovové sestavy. Náš
zákazník plánuje, vyrábí a obchoduje se speciálními stroji a dopravními systémy. Součástí portfolia jsou
také montážní a demontážní služby v mechanickém a strojírenském průmyslu. Vzhledem k pozitivnímu vývoji
objednávek hledáme co nejdříve zámečníka.

Vaše náplň práce jako zámečník ve městě Thum-Jahnsbach:
- práce na kovových sestavách, jako je vrtání a upevňování
- montáž sestav podle návrhových výkresů

Požadujeme:
- vzdělání jako zámečník nebo příbuzná profese, jako jsou kovodělník nebo stavební mechanik
- základní znalosti svařování, svářečský průkaz není podmínkou
- znalost německého jazyka na komunikativní úrovni

Nabízíme:
- pracovní smlouvu na dobu neurčitou
- pevná pracovní doba, pondělí až čtvrtek od 07:00 do 16:00 hodin, pátek od 07:00 do 14:45 hodin
- zisk je možný od 12 €/h v závislosti na zkušenostech a kvalifikaci
- další tarifní výhody, jako je příspěvek na dovolenou a vánoční prémie
- podpora při komunikaci s německými úřady (banky, zdravotní pojištění, finanční úřad, žádosti o dětské
dávky atd.)
- česky mluvící kontaktní osoba

Ověřený uživatel Havlinova | Zahraničí , Aue, Schwarzenberg, Zahraničí
Telefon: +420603142799
Email: aue@starke-jobs.com