Inzerce-Dnes » Práce, brigády » Strojírenství » Inzerát Id P4978

Elektromontér Limbach-Oberfrohna

Starke Jobs Aue- nabídka práce Elektromontér Limbach-OberfrohnaFirma:Starke Jobs Aue
Volné pracovní místo: ZahraničíMísto práce:Limbach-Oberfrohna, Zahraničí
Volné pracovní místo: Elektromontér Limbach-Oberfrohna - nabídka práce Hlavní pracovní poměrPracovní poměr:Hlavní pracovní poměr
Mzda: Elektromontér Limbach-Oberfrohna - ZahraničíPlat:text
Kontaktní email na pozici: Elektromontér Limbach-OberfrohnaEmail:aue@starke-jobs.com
Kontaktní telefon na pozici: Elektromontér Limbach-OberfrohnaTelefon:+420 603 142 799
Další údaje o pozici: Elektromontér Limbach-OberfrohnaDalší údaje:https://prace.starke-jobs.com/nabidka-prace/elektromonter-limbach-oberfrohna/

Popis pracovní pozice:
- montáž a zapojení řídících skříní, konzolí a svorkovnic
- instalace MSR techniky a instalace systémů (podle plánů)
- průvodní protokol výroby, dokumentace a testování (například test ochranných vodičů, měření izolace, test
Profibus ...)

Požadujeme:
- dokončené odborné vzdělávání v oboru elektrotechniky, například inženýr elektroniky, elektrikář,
inženýr průmyslové elektroniky, inženýr mechatroniky
- znalost při konstrukci speciálních strojů
- vysoká kvalita standardů pro vlastní práci

Nabízíme:
- vynikající budoucí vyhlídky pro inovativní globálně působící společnost
- zisk od 13,00 EUR / h v závislosti na Vaší individuální kvalifikaci a zkušenostech
- ostatní tarifní výhody, např. příplatek na dovolenou a vánoční bonus
- příležitost prozkoumat svět prostřednictvím krátkých projektových doprovodných montážních úkolů v
Německu i v zahraničí
- dobré šance na pevné vztahy se zákazníkem
- podpora při komunikaci s německými úřady (banky, zdravotní pojištění, finanční úřad, žádosti o dětské
dávky atd.)
- česky mluvící kontaktní osoba

Ověřený uživatel Havlinova | Zahraničí , Aue, Schwarzenberg, Zahraničí
Telefon: +420603142799
Email: aue@starke-jobs.com