Inzerce-Dnes » Práce, brigády » Strojírenství » Inzerát Id P4977

Operátor výroby Reichenbach / Vogtland

Starke Jobs Aue- nabídka práce Operátor výroby Reichenbach / VogtlandFirma:Starke Jobs Aue
Volné pracovní místo: ZahraničíMísto práce:Reichenbach/Vogtl., Zahraničí
Volné pracovní místo: Operátor výroby Reichenbach / Vogtland - nabídka práce Hlavní pracovní poměrPracovní poměr:Hlavní pracovní poměr
Mzda: Operátor výroby Reichenbach / Vogtland - ZahraničíPlat:text
Kontaktní email na pozici: Operátor výroby Reichenbach / VogtlandEmail:aue@starke-jobs.com
Kontaktní telefon na pozici: Operátor výroby Reichenbach / VogtlandTelefon:+420 603 142 799
Další údaje o pozici: Operátor výroby Reichenbach / VogtlandDalší údaje:https://prace.starke-jobs.com/nabidka-prace/operator-vyroby-reichenbach-vogtland/

Popis pracovní pozice:
- výroba součástek z kovu, například pomocí pilířových vrtaček
- otryskávání svařovacích sestav
- montování
- kontrola kvality vyráběných komponentů

Požadujeme:
- ochota práce na směny
- znalosti v oblasti obrábění kovů
- dobré technické znalosti

Nabízíme:
- pracovní smlouvu na dobu neurčitou
- zisk od 9,60 eur + individuální příplatky, např. příspěvěk na jízdné
- ostatní tarifní výhody, např. příplatek na dovolenou a vánoční bonus
- podpora při komunikaci s německými úřady (banky, zdravotní pojištění, finanční úřad, žádosti o dětské
dávky atd.)
- česky mluvící kontaktní osoba

Ověřený uživatel Havlinova | Zahraničí , Aue, Schwarzenberg, Zahraničí
Telefon: +420603142799
Email: aue@starke-jobs.com