Inzerce-Dnes » Práce, brigády » Strojírenství » Inzerát Id P4969

DŘEVOMODELÁŘ

DPK Morava s.r.o.- nabídka práce DŘEVOMODELÁŘFirma:DPK Morava s.r.o.
Volné pracovní místo: OlomoucMísto práce:Olomouc, Olomouc
Volné pracovní místo: DŘEVOMODELÁŘ - nabídka práce Hlavní pracovní poměrPracovní poměr:Hlavní pracovní poměr
Mzda: DŘEVOMODELÁŘ - OlomoucPlat:od 150 Kč
Kontaktní email na pozici: DŘEVOMODELÁŘEmail:monika.kupcova@dpkmorava.cz
Kontaktní telefon na pozici: DŘEVOMODELÁŘTelefon:+420 733 610 999

Popis pracovní pozice:
- na základě technických výkresů ručně i strojově vyrábí dřevěné a plastové modely pro potřeby
formování ve slévárenském průmyslu - - práce na konvenčních stolařských strojích
(řezání, tvarování, vrtání a broušení)
- pracuje s technickými měřidly
- volba materiálu, technologických postupů, nářadí a nástrojů pro výrobu modelů s ohledem na formovací
materiály, postupy a technologie
- příprava a úprava surovin a materiálů pro výrobu modelů
- obsluha, nastavení a údržba dřevoobráběcích strojů a ručního elektrického nářadí.
- ruční obrábění dřevěných a plastových materiálů řezáním, hoblováním, tvarováním, dlabáním, - -
vrtáním a broušením ručními nástroji
- výroba, oprava a sestavování nedělených i dělených modelů
- povrchová úprava výrobků ze dřeva mořením, nanášením tmelů a laků.
- opravy a běžná údržba modelů, maket a šablon

Požadujeme:
- vzdělání střední odborné (vyučen) v oboru modelář, truhlář
- praxe v truhlářské výrobě - práce s masivem
- zkušenosti z dřevovýroby a znalost čtení výkresové dokumentace
- manuální zručnost, spolehlivost a pečlivost
- čistý trestný rejstřík
- zodpovědný a aktivní přístup k práci
- samostatnost, zodpovědnost za kvalitu práce
- týmového ducha a kolegiální přístup

Nabízíme:
- hlavní pracovní poměr na dobu neurčitou
- jednosměnný provoz, pracovní doba dle dohody
- nástupní mzda závislá na znalostech a praktické dovednosti (od 150 Kč/hod.)
- příspěvek na stravování
- 5 týdnů dovolené
- příjemný kolektiv a zázemí ve stabilní, rozvíjející se společnosti
- moderní, čisté a bezpečné pracovní prostředí
- možnost dlouhodobé spolupráce
- parkování v areálu
- motivační program
- bonus při doporučení zaměstnance
- nápojový automat na pracovišti
- možnost mzdového růstu
- bonus za zlepšovací nápad

Inzerent:
Ověřený uživatel DPK Morava s.r.o. | Olomouc , Olomouc
Telefon: +420 733 610 999
Email: monika.kupcova@dpkmorava.cz