Inzerce-Dnes » Práce, brigády » Strojírenství » Inzerát Id P4930

svářeč kovů Rožmitál pod Třemšínem

ABZAKOVO spol. s r. o.- nabídka práce svářeč kovů Rožmitál pod TřemšínemFirma:ABZAKOVO spol. s r. o.
Volné pracovní místo: PříbramMísto práce:Rožmitál pod Třemšínem, Příbram
Volné pracovní místo: svářeč kovů Rožmitál pod Třemšínem - nabídka práce Hlavní pracovní poměrPracovní poměr:Hlavní pracovní poměr
Mzda: svářeč kovů Rožmitál pod Třemšínem - PříbramPlat:194 Kč/hod.
Kontaktní email na pozici: svářeč kovů Rožmitál pod TřemšínemEmail:zamestnani@abzakovo.eu
Kontaktní telefon na pozici: svářeč kovů Rožmitál pod TřemšínemTelefon:774 222 236
Další údaje o pozici: svářeč kovů Rožmitál pod TřemšínemDalší údaje:Ryndychová Tamara

Popis pracovní pozice:
• Svařování dílů, komponentů dle výkresové technické dokumentace v ochranné
atmosféře CO2.
Komunikace s kolegy

Požadujeme:
• SO vzdělání, výhodou strojírenský obor
• Vítaná znalost strojírenského provozu
• Spolehlivost, pravidelnost a pracovitost

Nabízíme:
• Úkolová mzda s možností až 194 Kč/hod , možnost záloh
• Stabilní zázemí
• Přátelský kolektiv
• Pravidelnou dlouhodobou brigádu
• Práci od pondělí do pátku 6- 14:30

Inzerent:
Ověřený uživatel Abzakovo | Praha 1 , Praha 1
Telefon: +420 773 666 941
Email: nabor@abzakovo.eu