Inzerce-Dnes » Práce, brigády » Strojírenství » Inzerát Id P4823

Obsluha CNC centra

ŽĎAS, a.s.- nabídka práce Obsluha CNC centraFirma:ŽĎAS, a.s.
Volné pracovní místo: Žďár nad SázavouMísto práce:Žďár nad Sázavou, Žďár nad Sázavou
Volné pracovní místo: Obsluha CNC centra - nabídka práce Hlavní pracovní poměrPracovní poměr:Hlavní pracovní poměr
Mzda: Obsluha CNC centra - Žďár nad SázavouPlat:neuvedeno
Kontaktní email na pozici: Obsluha CNC centraEmail:radmila.rolinkova@zdas.cz
Kontaktní telefon na pozici: Obsluha CNC centraTelefon:607 030 781
Další údaje o pozici: Obsluha CNC centraDalší údaje:radmila.rolinkova@zdas.cz

Popis pracovní pozice:
V současné době hledáme šikovného člověka na pozici "Obsluha CNC obráběcího centra", který se bude zabývat
přesným tvarovým a rovinným opracováním dílů.

Požadujeme:
* minimálně středoškolské odborné vzdělání (výuční list)
* znalost obrábění na CNC strojích
* znalost řídícího systému Siemens Sinumerik 840 D
* ochotu pracovat ve 2 směnném nebo nepřetržitém provozu
* praxe v oboru výhodou

Nabízíme:
* zajímavou práci v tradiční strojírenské firmě
* náborový příspěvek 50.000 Kč
* 5 týdnů dovolené
* pracovní dobu 7,5 hodiny denně
* zvýhodněné telefonní tarify
* podporu vzdělávání a rozvoje
* příspěvek na penzijní připojištění
* aktivity pro zaměstnance a dětské letní tábory

Ověřený uživatel Radmila | Havlíčkův Brod , Ždírec nad Doubravou
Telefon: 607030781
Email: radmila.rolinkova@zdas.cz