Inzerce-Dnes » Práce, brigády » Strojírenství » Inzerát Id P4707

SVÁŘEČ 141 NĚMECKO - 3 100 €/MĚSÍC

Volné pracovní místo: ZahraničíMísto práce:Zahraničí
Volné pracovní místo: SVÁŘEČ 141 NĚMECKO - 3 100 €/MĚSÍC - nabídka práce Hlavní pracovní poměrPracovní poměr:Hlavní pracovní poměr
Mzda: SVÁŘEČ 141 NĚMECKO - 3 100 €/MĚSÍC - ZahraničíPlat:3 100 €/ měsíc
Kontaktní email na pozici: SVÁŘEČ 141 NĚMECKO - 3 100 €/MĚSÍCEmail:personal@almark.cz
Kontaktní telefon na pozici: SVÁŘEČ 141 NĚMECKO - 3 100 €/MĚSÍCTelefon:+420730898940

Popis pracovní pozice:
Nehledáš jen práci, ale i fajn lidi, kteří se s tebou budou bavit v práci, ale také až skončí? Jsi týmový
hráč, pro každou srandu a zároveň tě láká výlet do Německa? Jestli se k tomu umíš chopit svářečky, tak
jsi vlastně ideál. Pošli životopis, zavolej nebo se rovnou stav za námi na kafe a třeba už zítra vyjedeš.

Co tě čeká?
• Práce ve stoje
• Dvousměnný provoz
• Pracovní doba 8 hodin

Požadujeme:
• vyučení v oboru a prokazatelná praxe
• ZK 141
• německý jazyk výhodou

Nabízíme:
• Výplata 3 100 €/ brutto za měsíc
• Možnost přesčasů
• Zázemí firmy, která dodrží, co slíbí
• Pomoc při řešení problémů v práci i mimo ni
• Práce na HPP
• Proplacené ubytování
• Příspěvek na dopravu

Místo výkonu práce: Schönberg, Německo

Je tu několik věcí, které bys měl vědět dříve, než stiskneš tlačítko ODPOVĚDĚT. Nejsme zaměstnanci, ale
kolegové. Naši práci odvádíme dobře, protože fungujeme jako celek. Každý je tu pro tebe a ty jsi tu pro
každého. V práci nepoužíváme sprostá slova. Za ta nejhorší považujeme: nemůžu nebo nejde to.

Inzerent:
Ověřený uživatel Hany Kovaříková | Hodonín , Praha
Telefon: 730898940
Email: personal@almark.cz