Inzerce-Dnes » Práce, brigády » Strojírenství » Inzerát Id P4703

Obráběč kovů

Inzerát č: P4703 | Vloženo: dnes 08:35
BOHEMIA RINGS s.r.o.- nabídka práce Obráběč kovůFirma:BOHEMIA RINGS s.r.o.
Volné pracovní místo: Ústí nad OrlicíMísto práce:Zámrsk 10, Vysoké Mýto, Ústí nad Orlicí
Volné pracovní místo: Obráběč kovů - nabídka práce Hlavní pracovní poměrPracovní poměr:Hlavní pracovní poměr
Mzda: Obráběč kovů - Ústí nad OrlicíPlat:24.000 - 31.000,- Kč
Kontaktní email na pozici: Obráběč kovůEmail:lucie.vomackova@bohemiarings.cz
Kontaktní telefon na pozici: Obráběč kovůTelefon:+ 420 606 062 802

Popis pracovní pozice:
- seřizování, programování a obsluha obráběcích strojů

Požadujeme:
- výhodou technické vzdělání nebo praxe v oboru

- výhodou znalost programu Siemens Sinumerik 840D

- 12 hod.směny (denní/noční, po - pá)

Nabízíme:
- náborový příspěvek ve výši 50.000,- Kč

- mzdové ohodnocení stanovené individuálně s postupem po zaučení

- benefity (příspěvek na dopravu nebo ubytování, dovolená navíc, dotované stravování, bonusy, navýšené
příplatky, odměna za doporučení nového kolegy, možnost vzdělávání
a další výhody)

Ověřený uživatel BOHEMIA RINGS s.r.o. | Ústí nad Orlicí , Zámrsk
Telefon: +420 606 062 802
Email: personalni@brueck.cz