Inzerce-Dnes » Práce, brigády » Strojírenství » Inzerát Id P4661

Opravář zahradní techniky/Automechanik

Česká pracovní s.r.o.- nabídka práce Opravář zahradní techniky/AutomechanikFirma:Česká pracovní s.r.o.
Volné pracovní místo: Praha 6Místo práce:Praha, Praha 6
Volné pracovní místo: Opravář zahradní techniky/Automechanik - nabídka práce Hlavní pracovní poměrPracovní poměr:Hlavní pracovní poměr
Mzda: Opravář zahradní techniky/Automechanik - Praha 6Plat:25000-35000
Kontaktní email na pozici: Opravář zahradní techniky/AutomechanikEmail:meclova@ceskapracovni.cz
Kontaktní telefon na pozici: Opravář zahradní techniky/AutomechanikTelefon:732995686
Další údaje o pozici: Opravář zahradní techniky/AutomechanikDalší údaje:Veronika Mečlová

Popis pracovní pozice:
- Místo výkonu práce: Praha 6

Hledáš něco jiného? Nebaví tě dělat v ,,korporátu´´? Jsme stabilní firma zabývající se údržbou zeleně s
dlouholetou tradicí. Přidej se k nám do týmu!

Náplň práce:

- oprava zahradní a zemědělské techniky
- údržba strojů
- servis

Požadujeme:
- praxe výhodou
- čistý trestní rejstřík
- časovou flexibilitu
- spolehlivost a zodpovědnost

Nabízíme:
- zaměstnání ve stabilní společnosti
- atraktivní platové ohodnocení: 25 000 - 35 000 Kč/měsíc (dle výkonu)
- zaměstnání v zajímavém oboru

Inzerent:
Ověřený uživatel Veronika Mečlová | Plzeňský kraj , Plzeň
Telefon: 732995686
Email: meclova@ceskapracovni.cz