Inzerce-Dnes » Práce, brigády » Strojírenství » Inzerát Id P4550

Kovovýroba Zámečník

Kovovýroba Ludačka- nabídka práce Kovovýroba ZámečníkFirma:Kovovýroba Ludačka
Volné pracovní místo: České BudějoviceMísto práce:České Budějovice, České Budějovice
Volné pracovní místo: Kovovýroba Zámečník - nabídka práce Hlavní pracovní poměrPracovní poměr:Hlavní pracovní poměr
Mzda: Kovovýroba Zámečník - České BudějovicePlat:32 000,-
Kontaktní email na pozici: Kovovýroba ZámečníkEmail:ludacka.zbynek@centrum.cz
Kontaktní telefon na pozici: Kovovýroba ZámečníkTelefon:603206344

Popis pracovní pozice:
Výroba ocelových konstrukcí

Stožáry, zábradlí, brány atd.

Požadujeme:
vzdělání-odborné vyučení bez maturity- technického oboru
svářečský průkaz
manuální zručnost, fyzická zdatnost
spolehlivost

Nabízíme:
Nejednotvárná práce- výrobky na zakázku zákazníkovi
udržování a obnovování rekvalifikace
přispívání ve formě stravenek
jednosměnný provoz 7,00-15,00
firma na okraji Českých Budějovic
dovolená dle domluvy
možnost domluvy na přesčasech
pracovní doba na dobu neurčitou po zaučení
možnost zaučení
osobní přístup k zaměstnancům

Ověřený uživatel Zbyněk Ludačka | České Budějovice , České Budějovice
Telefon: 603206344
Email: ludacka.zbynek@centrum.cz