Inzerce-Dnes » Práce, brigády » Strojírenství » Inzerát Id P4492

Obsluha CNC (Benešov, možnost ubytování)

Volné pracovní místo: BenešovMísto práce:Benešov, Benešov
Volné pracovní místo: Obsluha CNC (Benešov, možnost ubytování) - nabídka práce Hlavní pracovní poměrPracovní poměr:Hlavní pracovní poměr
Mzda: Obsluha CNC (Benešov, možnost ubytování) - BenešovPlat:160 Kč / hod
Kontaktní email na pozici: Obsluha CNC (Benešov, možnost ubytování)Email:d.wilczek@toprecruit.cz
Kontaktní telefon na pozici: Obsluha CNC (Benešov, možnost ubytování)Telefon:731866334

Popis pracovní pozice:
Chcete být součástí týmu, kde budete hrdí na českou průmyslovou excelenci? Pro našeho úspěšného klienta,
který se může chlubit pozicí celosvětového poskytovatele vodovodního zařízení a turbín pro vodní elektrárny
v celém světě hledáme šikovného CNC obráběče.

Náplň práce:

Obsluha CNC strojů (frézka, horizontka)
Práce s řídícím systémem Heidenhaim

Požadujeme:
Smysl pro dobře odvedenou práci
Zodpovědnost
Základní vzdělání
Praxe výhodou
Ochotu pracovat v dvousměnném provozu

Nabízíme:
160Kč/h
HPP - Smlouvu na dobu neurčitou
Možnost ubytování
Zvláštní prémie
Podnikové stravování
Podnikové akce
Vhodné i pro cizince.

Inzerent:
Ověřený uživatel Top Recruit | Celá ČR , Praha
Telefon: 731866334
Email: d.wilczek@toprecruit.cz