Inzerce-Dnes » Práce, brigády » Strojírenství » Inzerát Id P4378

Lakýrník

Ammann Czech Republic, a.s.- nabídka práce LakýrníkFirma:Ammann Czech Republic, a.s.
Volné pracovní místo: NáchodMísto práce:Nové Město nad Metují, Náchod
Volné pracovní místo: Lakýrník - nabídka práce Hlavní pracovní poměrPracovní poměr:Hlavní pracovní poměr
Mzda: Lakýrník - NáchodPlat:Dohodou
Kontaktní email na pozici: LakýrníkEmail:job.acz@ammann-group.com
Kontaktní telefon na pozici: LakýrníkTelefon:+420 491 476 265
Další údaje o pozici: LakýrníkDalší údaje:Ammann Czech Republic, a.s. Náchodská 145 Nové Město nad Metují Česká republika

Popis pracovní pozice:
Ammann je předním dodavatelem stavebních strojů, systémů a služeb s klíčovými kompetencemi v oblasti asfaltu a
silničního stavitelství na celém světě. Společnost vyvíjí a vyrábí stroje a zařízení pro zpracování
asfaltu, betonu a kamene /zeminy a rovněž i pro další aplikace v oblasti zhutnění půdy.

Pro posílení našeho týmu hledáme vhodné kandidáty/kandidátky na pozici:

Lakýrník

Pracovní náplň:

provádí nástřik barev jednotlivých dílů dle technologických návodů
plní úkoly zadávané vrchním mistrem a směnovými mistry střediska lakovna

Požadujeme:
vyučen v oboru lakýrník (praxe 2 roky)
nebo vyučen v oboru malíř - natěrač ( s praxí stříkání ředitelných nátěrových hmot - 1 rok)
práce ve třech směnách
samostatnost, spolehlivost, pečlivost
vstřícnost k plnění mimořádných úkolů
nástup dle dohody

Nabízíme:
perspektivní zaměstnání
příjemné pracovní prostředí a kolektiv
pružná pracovní doba 37,5 hod. týdně
motivující finanční ohodnocení, roční výkonnostní odměna vázaná na hospodářský výsledek
společnosti
pracovní poměr na dobu neurčitou
benefity společnosti: příspěvek na dojíždění, penzijní spoření, kafetérie 700 bodů měsíčně
zvýhodněné stravování v sídle zaměstnavatele, zvýhodněné volání
možnost vzdělávání a odborného rozvoje, firemní kurzy anglického jazyka
5 týdnů dovolené

Více o nás na www.budammann.cz #budammann

Ověřený uživatel Kmošek | Královéhradecký kraj , Nové Město nad Metují
Telefon: +420605733267
Email: info@kmosek.cz