Inzerce-Dnes » Práce, brigády » Strojírenství » Inzerát Id P4190

ZÁMEČNÍK

PMB-ZOS s.r.o.- nabídka práce ZÁMEČNÍKFirma:PMB-ZOS s.r.o.
Volné pracovní místo: OstravaMísto práce:Ostrava, Ostrava
Volné pracovní místo: ZÁMEČNÍK - nabídka práce Hlavní pracovní poměrPracovní poměr:Hlavní pracovní poměr
Mzda: ZÁMEČNÍK - OstravaPlat:neuvedeno
Kontaktní email na pozici: ZÁMEČNÍKEmail:personalni@pmb-zos.cz
Kontaktní telefon na pozici: ZÁMEČNÍKTelefon:+420 774 729 210

Popis pracovní pozice:
Máš praxi v oboru zámečníka? A hledáš práci? Čekáme na tebe!

NÁPLŇ PRÁCE
- Pálení hran strojkem a ručně
- Broušení hran a okují

Požadujeme:
POŽADUJEME
- ZK 135 nebo vyučen ve strojírenském oboru
- manuální zručnost
- zodpovědný přístup
- ochota a chuť pracovat

Nabízíme:
NABÍZÍME
- Práce na HPP
- Hodinová mzda 125-150 Kč
- Ubytování v místě výkonu práce zdarma
- Stravenky
- Prodloužení certifikátů
- Příspěvek na dopravu

Nástup možný ihned!!!
Místo výkonu práce: Ostrava

Ověřený uživatel PMB-ZOS s.r.o. | Moravskoslezský kraj , Ostrava
Telefon: 774729210
Email: personalni@pmb-zos.cz