Inzerce-Dnes » Práce, brigády » Strojírenství » Inzerát Id P11995

Strojní údržba - Elektrikář/ka - 1 směna Hustopeče

Inzerát č: P11995 | Vloženo: 22.04.2024 | Poslední aktualizace: 22.04.2024 14:37:55
Westfalia Metal s.r.o.- nabídka práce Strojní údržba - Elektrikář/ka - 1 směna HustopečeFirma:Westfalia Metal s.r.o.
Volné pracovní místo: BřeclavMísto práce:Hustopeče, Břeclav
Volné pracovní místo: Strojní údržba - Elektrikář/ka - 1 směna Hustopeče - nabídka práce Hlavní pracovní poměrPracovní poměr:Hlavní pracovní poměr
Mzda: Strojní údržba - Elektrikář/ka - 1 směna Hustopeče - BřeclavPlat:neuvedeno
Kontaktní email na pozici: Strojní údržba - Elektrikář/ka - 1 směna HustopečeEmail:wcz-kariera@westfalia-mh.com
Kontaktní telefon na pozici: Strojní údržba - Elektrikář/ka - 1 směna HustopečeTelefon:+420800023008
Další údaje o pozici: Strojní údržba - Elektrikář/ka - 1 směna HustopečeDalší údaje:Michaela Hamanová

Popis pracovní pozice:
Hlavní náplň práce:

strojní a elektro opravy na výrobních strojích a zařízeních, diagnostika poruch
práce na 1 směnu + případná pohotovost

Požadujeme:
vzdělání: střední odborné elektro
předchozí praxe v oboru vítána
vyhláška 50 par.6 a výše
řidičský průkaz skupiny B
výhodou znalost programování PLC + HMI Siemens
výhodou školení Vazači a jeřáby, VZV

Nabízíme:
Zázemí silné a stabilní společnosti
Motivující finanční ohodnocení, mzda dle Vašich zkušeností a znalostí
Odměna za odpracované směny 1.000,-
Multisport karta
Praní a servis pracovních oděvů
Příspěvek na dojíždění pro zaměstnance ze vzdálenějších lokalit
Dny dovolené nad rámec zákona, příspěvek na penzijní připojištění
Odborné a jazykové kurzy, školení
Firemní akce
Příspěvek na závodní stravování
Odměna k životnímu jubileu / Odměna k pracovnímu výročí
Zvýhodněné mobilní tarify
Péče o zaměstnance - ovoce v zimě, očkování, v létě vody atd.
Termín nástupu:

Ihned, dle dohody
Pro další informace nás neváhejte kontaktovat, těšíme se na Vás! Volejte bezplatně naši náborovou linku 800
023 008!

Ověřený uživatel Veronika Mrázková | Jihomoravský kraj , Hustopeče
Telefon: +420515151312
Email: veronika.mrazkova@westfalia-mh.com