Inzerce-Dnes » Práce, brigády » Strojírenství » Inzerát Id P11636

Soustružník, obráběč kovů (m/ž) - Mostkovice

EFETI, spol. s r.o.- nabídka práce Soustružník, obráběč kovů (m/ž) - MostkoviceFirma:EFETI, spol. s r.o.
Volné pracovní místo: ProstějovMísto práce:Mostkovice, Prostějov
Volné pracovní místo: Soustružník, obráběč kovů (m/ž) - Mostkovice - nabídka práce Hlavní pracovní poměrPracovní poměr:Hlavní pracovní poměr
Mzda: Soustružník, obráběč kovů (m/ž) - Mostkovice - ProstějovPlat:26000 - 33000,- Kč / měs
Kontaktní email na pozici: Soustružník, obráběč kovů (m/ž) - MostkoviceEmail:prace@efeti.cz

Popis pracovní pozice:
Již od roku 1992 vyrábíme v Mostkovicích středně velké série koncovek na hydraulické hadice. Můžeme se
pochlubit vysokou mírou stability našich zaměstnanců. Vážíme si jejich odbornosti a loajality. Pracujeme jako
jeden tým. Pokud Vás láká patřit mezi nás, pojďme se sejít, projít výrobu a domluvit se na spolupráci.
Místo
u nás mají také absolventi. Náš tým je vstřícný Vás odborně zaučit a dále vzdělávat.

Jak bude vypadat Vaše směna?
- Budete obsluhovat speciální soustružnické poloautomaty
- Také budete stroje seřizovat, vyměňovat nástroje
- Průběžně kontrolovat/měřit výrobky
- Podstatná je strojní údržba

Odpovídat budete za:
- Kvalitu (průběžná kontrola výrobků je u nás standard)
- Dodržování tolerancí dle výkresové dokumentace
- Pořádek na pracovišti během i po směně
- Péči o svěřené nástroje

Požadujeme:
Co by Vám nemělo chybět?
- Strojírenské vzdělání je velkou výhodou, popř. obráběč kovů, mechanik strojních zařízení
- Základy kovoobrábění
- Znalost čtení výkresové dokumentace
- Znalost práce s posuvkou, kalibry, dutinoměrem
- Pozitivní vztah k práci, technické myšlení, trpělivost a preciznost
- Týmový duch, protože se spoléháme jeden na druhého
- Smysl pro systematičnost a pořádek
- Schopnost dodržovat pracovní postupy
- Organizovanost, respektování pracovních zvyklostí v týmu
- Být nastaven na práci ve třísměnném provozu

Nabízíme:
Nabízíme Vám:
- Práci na hlavní pracovní poměr
- Stabilní příjem ve stabilní společnosti
- Mzdový základ: 26.000 - 33.000,- Kč
- Odměny a zákonné příplatky
- 13. a 14. plat (vyplácen v červnu a listopadu)
- Příspěvek na stravování/Sodexo
- Pravidelné firemní akce
- Příspěvek na očkování proti chřipce

A hlavně práci ve firmě rodinného typu se zdravou firemní kulturou a otevřenou komunikaci.
Rádi se s Vámi poznáme osobně. Nejdříve nám, prosím, zašlete životopis. Komunikujeme s každým zájemcem o
práci.

Ověřený uživatel EFETI, spol. s r.o. | Prostějov , Mostkovice
Telefon: 606779039
Email: prace@efeti.cz