Inzerce-Dnes » Práce, brigády » Strojírenství » Inzerát Id P11173

Skladník Kladno

Swiss Steel s.r.o.- nabídka práce Skladník KladnoFirma:Swiss Steel s.r.o.
Volné pracovní místo: KladnoMísto práce:Kladno 3, Kladno
Volné pracovní místo: Skladník Kladno - nabídka práce Hlavní pracovní poměrPracovní poměr:Hlavní pracovní poměr
Mzda: Skladník Kladno - KladnoPlat:Dohodou
Kontaktní email na pozici: Skladník KladnoEmail:s.prochazkova@swisssteelgroup.com
Kontaktní telefon na pozici: Skladník KladnoTelefon:+420 607 087 458

Popis pracovní pozice:
Chceš pracovat ve fajn firmě střední velikosti? Do skladu v Kladně Dubí hledáme kolegu do 2 směnného provozu.
Skladujeme a zpracováváme ocelovou tyčovinu pro různé typy strojírenské výroby.

Požadujeme:
Vše Tě naučíme. Pokud budeš mít vzdělání v oboru, je to velké plus. Je pro nás důležitá samostatnost a
zodpovědný přístup k práci.

Nabízíme:
Nabízíme práci ve společnosti, kde pro nás zaměstnanec není jen číslo, ale člověk, který nás zajímá.
Naši zaměstnanci dostávají pravidelně garantovanou mzdu, včetně měsíčních odměn, stravenkový paušál 1 600
Kč/měsíc, každý rok bonus /1 plat navíc/, 4 000 Kč/rok na sport a relax, 500 Kč měsíčně na penzijní
připojištění, každoroční valorizaci mzdy a další nefinanční výhody.

Inzerent:
Ověřený uživatel Swiss Steel s.r.o. | Kladno , Kladno 3
Telefon: +420 607 087 458
Email: s.prochazkova@swisssteelgroup.com

Sdílet na Facebooku Zobrazit v PDF Zobrazit všechny inzeráty uživatele Nahlásit porušení pravidel