Inzerce-Dnes » Práce, brigády » Strojírenství » Inzerát Id P10775

montér strojní, automechanik

EKPS s.r.o. CHRUDIM- nabídka práce montér strojní, automechanikFirma:EKPS s.r.o. CHRUDIM
Volné pracovní místo: ChrudimMísto práce:Chrast, Chrudim
Volné pracovní místo: montér strojní, automechanik - nabídka práce Hlavní pracovní poměrPracovní poměr:Hlavní pracovní poměr
Mzda: montér strojní, automechanik - ChrudimPlat:25000 - 45000,-- Kč
Kontaktní email na pozici: montér strojní, automechanikEmail:ekps@ekps.cz
Kontaktní telefon na pozici: montér strojní, automechanikTelefon:+ 420 777 722 215
Další údaje o pozici: montér strojní, automechanikDalší údaje:+ 420 777 722 235

Popis pracovní pozice:
Montér strojní, jsme servisní firma, oprava a montáže regálových zakladačů.
Revize a opravy regálových zakladačů.

Požadujeme:
Vyučení se zaměřením na "černé řemeslo".
Strojní zaměření.
Požadujeme řidičský průkaz skupiny B.
Revizní zkoušky výhodou.

Nabízíme:
Nabízíme práci v menším kolektivu, buď ve firmě, nebo na zakázkách po celé ČR
i Slovensko.

Inzerent:
Ověřený uživatel Hana Tlustá | Chrudim , Chrast
Telefon: +420 777 722 235
Email: ekps@ekps.cz

Sdílet na Facebooku Zobrazit v PDF Zobrazit všechny inzeráty uživatele Nahlásit porušení pravidel