Inzerce-Dnes » Práce, brigády » Strojírenství » Inzerát Id P10770

Elektrikář

Volné pracovní místo: ChomutovMísto práce:Chomutov
Volné pracovní místo: Elektrikář - nabídka práce Hlavní pracovní poměrPracovní poměr:Hlavní pracovní poměr
Mzda: Elektrikář - ChomutovPlat:Až 35000 Kč
Kontaktní email na pozici: ElektrikářEmail:jasurek@optima-recruit.cz
Kontaktní telefon na pozici: ElektrikářTelefon:+420 273 139 501

Popis pracovní pozice:
• Montáž elektrických komponentů dle platné výkresové dokumentace (např. osazování elektrických
součástek, kabelových kanálů, držáků kabelových vedení aj.)
• Propojování elektrických komponentů a rozvaděčů
• Programování řídících jednotek

Požadujeme:
• SOU v oboru elektro
• Znalost elektrotechniky, vyhláška č. 50/1978 Sb. min. §6 - musí být platná
• Orientace v elektrotechnických schématech
• Pracovní flexibilita

Nabízíme:
• Práci v jednosměnném provozu (pouze ranní směny)
• Dobré mzdové ohodnocení
• Čtvrtletní bonusy
• Stravenky v hodnotě 130 Kč/odpracovaný den
• Příspěvek na dojíždění nebo svozový autobus zdarma
• Příspěvek na penzijní připojištění
• Výhodný zaměstnanecký program Vodafone
• Nástup možný ihned
• Práce na zakázkové výrobě

Inzerent:
Ověřený uživatel OPTIMA | Celá ČR , Praha 1
Telefon: +420 739 571 561
Email: jasurek@optima-recruit.cz

Sdílet na Facebooku Zobrazit v PDF Zobrazit všechny inzeráty uživatele Nahlásit porušení pravidel