Inzerce-Dnes » Práce, brigády » Strojírenství » Inzerát Id P10732

Elektromechanik až 180 Kč/hod (Ostrava)

Markmont s.r.o.- nabídka práce Elektromechanik až 180 Kč/hod (Ostrava)Firma:Markmont s.r.o.
Volné pracovní místo: OstravaMísto práce:Ostrava, Ostrava
Volné pracovní místo: Elektromechanik až 180 Kč/hod (Ostrava) - nabídka práce Hlavní pracovní poměrPracovní poměr:Hlavní pracovní poměr
Mzda: Elektromechanik až 180 Kč/hod (Ostrava) - OstravaPlat:35 000,-
Kontaktní email na pozici: Elektromechanik až 180 Kč/hod (Ostrava)Email:prace@markmont.eu
Kontaktní telefon na pozici: Elektromechanik až 180 Kč/hod (Ostrava)Telefon:608660172

Popis pracovní pozice:
příprava a rozvod kabeláže po střechách, kabinách a podvozcích kolejových vozidel
práce podle výkresové dokumentace

Požadujeme:
praxi na dané pozici, absolventy zaučíme
min. SOU v oboru
znalost výkresové dokumentace
platnou vyhláška 50
ochotu pracovat v 2-3 směnném provozu

Nabízíme:
jistotu práce na několik let dopředu
smlouvu na HPP
možnost ubytování a záloh
nástup možný ihned
mzdu až 180 Kč/hod

Inzerent:
Ověřený uživatel Aneta Červinková | Plzeň - město , Plzeň
Telefon: +420 608 660 172
Email: prace@markmont.eu

Sdílet na Facebooku Zobrazit v PDF Zobrazit všechny inzeráty uživatele Nahlásit porušení pravidel