Správce/Správkyně nemovitostí.

AMZ Financial Group a.s.,- nabídka práce Správce/Správkyně nemovitostí.Firma:AMZ Financial Group a.s.,
Volné pracovní místo: Praha-východMísto práce:Brandýs nad Labem, Praha-východ
Volné pracovní místo: Správce/Správkyně nemovitostí. - nabídka práce Hlavní pracovní poměrPracovní poměr:Hlavní pracovní poměr
Mzda: Správce/Správkyně nemovitostí. - Praha-východPlat:32 000,-
Kontaktní email na pozici: Správce/Správkyně nemovitostí.Email:info@amz.cz
Kontaktní telefon na pozici: Správce/Správkyně nemovitostí.Telefon:777095858

Popis pracovní pozice:
Jakožto stabilní zaměstnavatel hledáme na pozici správce nemovitostí komerčního parku nového kolegu do našeho
týmu. Jedná se o komunikaci s externími dodavateli služeb, hlášení a kontrola oprav a údržby na nemovitostech a
majetku. Komunikace s nájemníky a vedení ostrahy. Nabízíme kariérní růst až na pozici ředitele komerčního
parku.

Budeme rádi, ale není podmínkou:
Zkušenosti z oblasti správy a údržby majetku
Manuální zručnost

Požadujeme:
Dochvilnost
Zodpovědnost
Pracovitost
Základní znalost Excel, Word a outlook. (Práce s tabulkami atd.)
ŘP skupiny B
Logické uvažování

Nabízíme:
Automobil, který můžete využívat i pro vlastní účely.
Telefon i pro vlastní účely.
PC
Skvělý kolektiv
Případně ubytování

Ověřený uživatel Amz group a.s. | Praha-východ , Brandýs nad Labem
Telefon: 777095858
Email: info@amz.cz

Sdílet na Facebooku Zobrazit v PDF Zobrazit všechny inzeráty uživatele Nahlásit porušení pravidel