Zedník - Praha Východ

AMZ Financial Group s.r.o.- nabídka práce Zedník - Praha VýchodFirma:AMZ Financial Group s.r.o.
Volné pracovní místo: Praha-východMísto práce:Brandýs nad Labem, Praha-východ
Volné pracovní místo: Zedník - Praha Východ - nabídka práce BrigádaPracovní poměr:Brigáda
Mzda: Zedník - Praha Východ - Praha-východPlat:160-200
Kontaktní email na pozici: Zedník - Praha VýchodEmail:r.ales@bleskove-reality.cz
Kontaktní telefon na pozici: Zedník - Praha VýchodTelefon:602409045

Popis pracovní pozice:

Hledáme dva uchazeče do naší zednické party. Nabízíme Vám práci v dlouholeté a stabilní společnosti AMZ
Financial Group a.s., která se zabývá pronájmem skladových a výrobních prostor. Jedná se o opravy a další
stavební práce na těchto nemovitostí a v jeho okolí.

Požadujeme:
* Veškeré zednické práce

* Zodpovídat za dokončení stanoveného úkolu v požadovaném termínu a kvalitě.

* zdravotní způsobilost - fyzická zdatnost.

* ŘP skupiny B

Nabízíme:
* Možnost napracovat si hodiny

* Ubytování zdarma

* Možnost zálohy

Inzerent:
Ověřený uživatel Robert Aleš | Praha-východ , Praha
Telefon: 602 409 045
Email: ruzicka.vaclav.207@gmail.com

Sdílet na Facebooku Zobrazit v PDF Zobrazit všechny inzeráty uživatele Nahlásit porušení pravidel