Vedoucí skladu

NEISSE s.r.o.- nabídka práce Vedoucí skladuFirma:NEISSE s.r.o.
Volné pracovní místo: MělníkMísto práce:Mělník, Mělník
Volné pracovní místo: Vedoucí skladu - nabídka práce Hlavní pracovní poměrPracovní poměr:Hlavní pracovní poměr
Mzda: Vedoucí skladu - MělníkPlat:neuvedeno
Kontaktní email na pozici: Vedoucí skladuEmail:dana.sulcova@neisse.cz
Kontaktní telefon na pozici: Vedoucí skladuTelefon:+420 775 033 999
Další údaje o pozici: Vedoucí skladuDalší údaje:Peter Straka

Popis pracovní pozice:
Náplní práce je manipulace s materiálem a příprava k samotnému vyskladnění na stavby.
Objednávání dopravy.
Komunikuce s dopravci a koordinace nakládky
Nástup je možný ihned nebo dle dohody.

Požadujeme:
Podmínkou ŘP B, bezúhonnost.
SŠ vzdělání s maturitou, dobrou uživatelskou znalost MS Office
Fflexibilita a příjemné vystupování.
Dobrý zdravotní stav a fyzickou zdatnost

Nabízíme:
Nástupní mzdu od 25 000 Kč
Motivující finanční ohodnocení
Garantované navýšení mzdy po zaškolení
5 týdnů dovolené
Služební auto a telefon

Inzerent:
Ověřený uživatel Dana Šulcová | Celá ČR , Mělník
Telefon: 777480323
Email: dana.sulcova@neisse.cz

Sdílet na Facebooku Zobrazit v PDF Zobrazit všechny inzeráty uživatele Nahlásit porušení pravidel