Mistr, zástupce stavbyvedoucího-Liberecko

Inzerát č: P8995 | Vloženo: 19.11.2021 | Poslední aktualizace: 19.11.2021 09:57:40
Integra stavby a.s.- nabídka práce Mistr, zástupce stavbyvedoucího-LibereckoFirma:Integra stavby a.s.
Volné pracovní místo: Liberecký krajMísto práce:Liberec, Liberecký kraj
Volné pracovní místo: Mistr, zástupce stavbyvedoucího-Liberecko - nabídka práce Hlavní pracovní poměrPracovní poměr:Hlavní pracovní poměr
Mzda: Mistr, zástupce stavbyvedoucího-Liberecko - Liberecký krajPlat:mzda dohodou
Kontaktní email na pozici: Mistr, zástupce stavbyvedoucího-LibereckoEmail:info@integrastavby.cz
Kontaktní telefon na pozici: Mistr, zástupce stavbyvedoucího-LibereckoTelefon:737265005
Další údaje o pozici: Mistr, zástupce stavbyvedoucího-LibereckoDalší údaje:Mgr. Ondřej Hušek

Popis pracovní pozice:
Pro naše stavby, hledáme nové pracovníky pro dopravní a inženýrské stavby, kteří mají zkušeností s
realizací takovýchto staveb. Hlavní náplní vaší práce bude:
• zadávání a kontrola práce stavebních dělníků
• koordinace prací na stavbě podle pokynů stavbyvedoucího
• kontrola dodržování BOZP
• kontrola kvality prováděných prací

Požadujeme:
Vaše předpoklady:
• vzdělání stavebního zaměření, autorizace výhodou
• spolehlivost a zodpovědnost, schopnost řešit problémy
• organizační a komunikační schopnosti
• nástup dle dohody

Nabízíme:
U nás získáte
• zázemí stabilní stavební společnosti
• flexibilní přístup při řešení problémů
• vstřícný kolektiv
• zajímavou a různorodou práci

Inzerent:
Ověřený uživatel Rudolf Krois | Liberec , Liberec
Telefon: 737265022
Email: rkrois@gmail.com

Sdílet na Facebooku Zobrazit v PDF Zobrazit všechny inzeráty uživatele Nahlásit porušení pravidel