Malíř, natěrač

Randstad HR Solutions- nabídka práce Malíř, natěračFirma:Randstad HR Solutions
Volné pracovní místo: OstravaMísto práce:Ostrava, Ostrava
Volné pracovní místo: Malíř, natěrač - nabídka práce Hlavní pracovní poměrPracovní poměr:Hlavní pracovní poměr
Mzda: Malíř, natěrač - OstravaPlat:neuvedeno
Kontaktní email na pozici: Malíř, natěračEmail:jana.warmusova@randstad.cz
Kontaktní telefon na pozici: Malíř, natěračTelefon:+420 773 788 664

Popis pracovní pozice:
Pro společnost podnikající v oblasti poskytování služeb a stavebnictví hledáme pracovníka na pozici malíř -
natěrač. Jedná se o práci na projektu rekonstrukce bytů a běžné údržby.

Pokud máte praxi a chuť pracovat jste pro nás vhodným uchazečem.

Požadujeme:
prokazatelná praxe v oboru
řidičský průkaz sk. B výhodou
spolehlivost a dobrou pracovní morálku

Nabízíme:
pouze ranní směny 7:00 -15:30
stravenky
náborový příspěvek 10 000 Kč
25 dní dovolené
příspěvek na bydlení
služební automobil
příspěvek na penzijní/životní pojištění
zázemí stabilní společnosti

Inzerent:
Ověřený uživatel Randstad Ostrava | Ostrava , Ostrava
Telefon: +420 770 147 132
Email: administrativa.ostrava@randstad.cz

Sdílet na Facebooku Zobrazit v PDF Zobrazit všechny inzeráty uživatele Nahlásit porušení pravidel