ŠéfMontér

TobyMont s.r.o.- nabídka práce ŠéfMontérFirma:TobyMont s.r.o.
Volné pracovní místo: Ústecký krajMísto práce:Německo, Ústecký kraj
Volné pracovní místo: ŠéfMontér - nabídka práce Práce na ŽLPracovní poměr:Práce na ŽL
Mzda: ŠéfMontér - Ústecký krajPlat:Dohodou
Kontaktní email na pozici: ŠéfMontérEmail:kancelar.tobymont@seznam.cz
Kontaktní telefon na pozici: ŠéfMontérTelefon:+420739587026

Popis pracovní pozice:
TobyMont s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici ŠÉFMONTÉR. Požadujeme konstruktivní a operativní přístup,
flexibilitu, zodpovědnost, komunikativní němčinu a ŘP. Nejlépe živnostník.
Nabízíme odpovídající mzdové ohodnocení a zaměstnanecké benefity. Náplň práce od administrativy po montáž.

Inzerent:
Ověřený uživatel Michal Tobola | Ústecký kraj , Most
Telefon: 604995778
Email: kancelar.tobymont@seznam.cz

Sdílet na Facebooku Zobrazit v PDF Zobrazit všechny inzeráty uživatele Nahlásit porušení pravidel