Montér - zámečník

Inzerát č: P8244 | Vloženo: 22.07.2021 | Poslední aktualizace: 26.07.2021 13:13:47
Schobeli Gruppe.EU- nabídka práce Montér - zámečníkFirma:Schobeli Gruppe.EU
Volné pracovní místo: Celá ČRMísto práce:státy EU a Česká rep., Celá ČR
Volné pracovní místo: Montér - zámečník - nabídka práce Hlavní pracovní poměrPracovní poměr:Hlavní pracovní poměr
Mzda: Montér - zámečník - Celá ČRPlat:55.000 - 85.000
Kontaktní email na pozici: Montér - zámečníkEmail:ketman4@schobeligruppe.eu
Kontaktní telefon na pozici: Montér - zámečníkTelefon:732254391,603737849
Další údaje o pozici: Montér - zámečníkDalší údaje:Central Park Flora,Krapkova439/34 Olomouc 77900, recepce

Popis pracovní pozice:
SCHOBELI Gruppe. EU/divize EUROMONTAGE, s. r. o. hledá nové kolegy na pozice montér. Získejte novou práci ve
stabilní společnosti a ještě vyšší mzdu už po 3měsících.(garantovaná mzda na start 50-55.000,- po 3
měsících a zaškolení 50.000,- 85.000,-)
Práce v státech EU-ČR a výhradně v českém kolektivu.
4-5, týdení turnusy,(po domluvě může být prodloužen), ubytování zdarma, doprava na projekty z místa
bydliště
i zpět fa. vozy.
20. dnů dovolená
Výhodou, ale není podmínkou: Výuční list technického směru
Další dodatečná kvalifikace - svářečský průkaz (E111), osvědčení pro VZV (vysokozdvižné vozíky,
školení práce ve výškách apod.)
Možnost získání profesních průkazů na VZV,plošiny,svářečský průkaz,jeřábnický,průkaz,školení práce
ve výškách.

Požadujeme:
Spolehlivost,flexibilitu,ochotu cestovat.
Cizí jazyk není podmínkou.

Nabízíme:
Práce po celý rok.Projekty naplánované na 1-2 roky do předu.
Pravidelný měsiční plat na účet.
Kariérní růst.
Zázemí silné české společnosti s předním zahraničním investorem v oblasti staveb logistiky na trhu.

Inzerent:
Ověřený uživatel Marek Ketman | Celá ČR , Olomouc
Telefon: 732254391
Email: ketman4@seznam.cz

Sdílet na Facebooku Zobrazit v PDF Zobrazit všechny inzeráty uživatele Nahlásit porušení pravidel