Silniční dělník - brigáda

Volné pracovní místo: Zlínsky krajMísto práce:Paseky 666, Želechovice nad Dřevnicí, Zlínsky kraj
Volné pracovní místo: Silniční dělník - brigáda - nabídka práce BrigádaPracovní poměr:Brigáda
Mzda: Silniční dělník - brigáda - Zlínsky krajPlat:1 500,-
Kontaktní email na pozici: Silniční dělník - brigádaEmail:info@stim.cz
Kontaktní telefon na pozici: Silniční dělník - brigádaTelefon:577 219 009
Další údaje o pozici: Silniční dělník - brigádaDalší údaje:www.stim.cz

Popis pracovní pozice:
Přijmeme IHNED brigádníka - instalace vodorovného dopravního značení na komunikacích, příprava materiálu ve
skladových prostorách naší společnosti. Odměna: 1500,- Kč den . Možnost stálého pracovního poměru.

Požadujeme:
samostatnost, flexibilita, ochota cestovat po celé ČR a SR.
ŘP sk. B nutný. Praxe v oboru technická činnost výhodou.

Ověřený uživatel Soňa Polášková | Zlínsky kraj , Želechovice nad Dřevnicí
Telefon: 577 219 009
Email: zuzanagaldova@centrum.cz

Sdílet na Facebooku Zobrazit v PDF Zobrazit všechny inzeráty uživatele Nahlásit porušení pravidel