Pracovník pro práci na komunikacích

Inzerát č: P7811 | Vloženo: 18.08.2021 | Poslední aktualizace: 14.09.2021 15:29:25
Volné pracovní místo: ZlínMísto práce:Zlín
Volné pracovní místo: Pracovník pro práci na komunikacích - nabídka práce Hlavní pracovní poměrPracovní poměr:Hlavní pracovní poměr
Mzda: Pracovník pro práci na komunikacích - ZlínPlat:35 000,-
Kontaktní email na pozici: Pracovník pro práci na komunikacíchEmail:info@stim.cz
Kontaktní telefon na pozici: Pracovník pro práci na komunikacíchTelefon:577 219 009
Další údaje o pozici: Pracovník pro práci na komunikacíchDalší údaje:www.stim.cz

Popis pracovní pozice:
Fyzická zdatnost, časová flexibilita. Práce na území ČR a SR. Požadujeme řidičský průkaz skupiny B, BE,
řidičský průkaz skupiny C výhodou.

Nabízíme:
Nástup je možný ihned. Lokalita - Želechovice nad Dřevnicí .Možnost reálného výdělku 30 000 tisíc Kč plus
diety a odměny
měsíčně. K základnímu platu ještě náleží diety a příplatky.

Ověřený uživatel Soňa Polášková | Zlínsky kraj , Želechovice nad Dřevnicí
Telefon: 577 219 009
Email: zuzanagaldova@centrum.cz

Sdílet na Facebooku Zobrazit v PDF Zobrazit všechny inzeráty uživatele Nahlásit porušení pravidel