Malíř natěrač na živnostenský list

Petr Škoda s.r.o.- nabídka práce Malíř natěrač na živnostenský listFirma:Petr Škoda s.r.o.
Volné pracovní místo: České BudějoviceMísto práce:České Budějovice
Volné pracovní místo: Malíř natěrač na živnostenský list - nabídka práce Práce na ŽLPracovní poměr:Práce na ŽL
Mzda: Malíř natěrač na živnostenský list - České BudějovicePlat:dohodou
Kontaktní email na pozici: Malíř natěrač na živnostenský listEmail:info@malirstvi-skoda.cz
Kontaktní telefon na pozici: Malíř natěrač na živnostenský listTelefon:604533924

Popis pracovní pozice:
Přijmu na živnostenský list malíře, natěrače (i nevyučeného) z Českých Budějovic a okolí. Platba každých
15 dnů. Dobré platové podmínky, plus možné prémie odpovídající podle výkonu. Možnost firemního auta. Práce
převážně v okolí Českých Budějovic, popřípadě Jihočeský kraj. Pracovní náplň: malování bytových i
nebytových prostor, práce na plošině, nátěry fasád, střech, konstrukcí i podlah. Webové stránky:
www.malirstvi-skoda.cz V případě zájmu volejte 604 533 924 nebo pište na mail: info@malirstvi-skoda.cz
Mějte se krásně-Petr Škoda.

Požadujeme:
Spolehlivost, ochotu pracovat, zodpovědnost, řidičský průkaz výhodou

Nabízíme:
Celoroční práci, Zázemí společnosti s dobrým jménem, Velké vybavení společnosti

Ověřený uživatel Petr Škoda | České Budějovice , České Budějovice
Telefon: 604533924
Email: info@malirstvi-skoda.cz

Sdílet na Facebooku Zobrazit v PDF Zobrazit všechny inzeráty uživatele Nahlásit porušení pravidel