svářeč , montážník Jihlava

Inzerát č: P7645 | Vloženo: 29.04.2021 | Poslední aktualizace: 29.04.2021 06:45:16
PERFECT RAPTOR s.r.o.- nabídka práce svářeč , montážník JihlavaFirma:PERFECT RAPTOR s.r.o.
Volné pracovní místo: Kraj VysočinaMísto práce:Vysočina, Kraj Vysočina
Volné pracovní místo: svářeč , montážník Jihlava - nabídka práce OstatníPracovní poměr:Ostatní
Mzda: svářeč , montážník Jihlava - Kraj VysočinaPlat:dohodou
Kontaktní email na pozici: svářeč , montážník JihlavaEmail:fanda-mont@seznam.cz
Kontaktní telefon na pozici: svářeč , montážník JihlavaTelefon:+420778060525
Další údaje o pozici: svářeč , montážník JihlavaDalší údaje:+420776552093

Popis pracovní pozice:
hledáme schopné 2-4 šikovné řemeslníky v oblasti Vysočiny -Jihlava s možností uplatnění v oboru svářeč -
montážník , prodej a výroba - montáž zábradlí / hliníkové a ocelové / , pokládka podlah na terasách ,
balkonech a plotech z dřevoplastového materiálu na bázi bambusového dřeva .

Požadujeme:
nejlépe vyučen v černém řemesle , svářeč i začátečník , ochotný a slušný , mít tuto práci jako zábavu
a NE povinnost , výhoda řidičský průkaz . Dílna je v Jihlavě .
Osobní schůzka podmínkou po telefonu nesdělujeme podmínky .

Nabízíme:
zajímavou práci v dobrém kolektivu a zázemí možnost práce na HPP , vedlejší pracovní poměr , brigáda =
dohoda

Inzerent:
Ověřený uživatel Fanda | Kraj Vysočina , Jihlava
Telefon: +420778060525
Email: fanda-mont@seznam.cz

Sdílet na Facebooku Zobrazit v PDF Zobrazit všechny inzeráty uživatele Nahlásit porušení pravidel