Brigáda na stavbě Benešov

Volné pracovní místo: BenešovMísto práce:Benešov, Benešov
Volné pracovní místo: Brigáda na stavbě Benešov - nabídka práce BrigádaPracovní poměr:Brigáda
Mzda: Brigáda na stavbě Benešov - BenešovPlat:140 Kč/hod.
Kontaktní email na pozici: Brigáda na stavbě BenešovEmail:jani.vavrinova@gmail.com
Kontaktní telefon na pozici: Brigáda na stavbě BenešovTelefon:+420774019898

Popis pracovní pozice:
Hledám spolehlivé brigádníky na výpomoc při rekonstrukci rodinného domu v Benešově v Nerudově ulici na jaro a
léto 2021. Pracovní doba Po domluvě, možno i víkendy i dle vašich preferencí. Mzda 140 Kč/hod + svačina nebo
oběd.

Požadujeme:
Pracovitost, spolehlivost.

Nabízíme:
140 Kč/hod + oběd, svačina, káva

Inzerent:
Ověřený uživatel Jana Vavřínová | Benešov , Benešov u Prahy
Telefon: 774019898
Email: jani.vavrinova@gmail.com

Sdílet na Facebooku Zobrazit v PDF Zobrazit všechny inzeráty uživatele Nahlásit porušení pravidel