Stavbyvedoucí / Mistr

Volné pracovní místo: LiberecMísto práce:okres Liberec, Liberec
Volné pracovní místo: Stavbyvedoucí / Mistr - nabídka práce Práce na ŽLPracovní poměr:Práce na ŽL
Mzda: Stavbyvedoucí / Mistr - LiberecPlat:35 až 45 tis Kč
Kontaktní email na pozici: Stavbyvedoucí / MistrEmail:k.holly@seznam.cz
Kontaktní telefon na pozici: Stavbyvedoucí / MistrTelefon:+420 603 839 831

Popis pracovní pozice:
Stavební společnost SKH Karel Hollý hledá stavbyvedoucího / mistra. Jsme firma specializující se na výstavbu
rodinných domů se zkušenostmi které sahají až do roku 1990.

Požadujeme:
praxi v oboru
samostatnost a spolehlivost
vlastní automobil

Nabízíme:
finanční ohodnocení dohodou, 35 až 45 tis Kč
práce v příjemném kolektivu

Inzerent:
Ověřený uživatel Karel Hollý | Liberec , Liberec
Telefon: +420 603 193 548
Email: holla.n@seznam.cz

Sdílet na Facebooku Zobrazit v PDF Zobrazit všechny inzeráty uživatele Nahlásit porušení pravidel