Zedník, obkladač, izolatér

Volné pracovní místo: Královéhradecký krajMísto práce:Královéhradecký kraj
Volné pracovní místo: Zedník, obkladač, izolatér - nabídka práce Hlavní pracovní poměrPracovní poměr:Hlavní pracovní poměr
Mzda: Zedník, obkladač, izolatér - Královéhradecký krajPlat:38000,-
Kontaktní email na pozici: Zedník, obkladač, izolatérEmail:lh-baulogistic@freenet.de
Kontaktní telefon na pozici: Zedník, obkladač, izolatérTelefon:777284900

Popis pracovní pozice:
Do zavedené formy příjmu Zedníky, obkladače a izolatéry. Pracuje se pouze v Německu a to po celém.Turnusove
výjezdy ( 14 dní DE,5 dní volno )
Prosíme o zaslání Životopisu na e-mail..,sami se ozveme.

Požadujeme:
Nepožadujeme vyučení v oboru,praxe je ale nutností.. Zaklády Německého jazyka ( domluvit se ) výhodou..,
samozřejmě veškeré výhody,jsou i finančně u naší strany z ohledněné.Řidický průkaz sk.B podmínkou je.

Nabízíme:
Nabízíme nástupní plat 38 000,- čistého.Po zkušební době je automatické zvýšení platu.. ( vše záleží na
spolehlivosti, zkušenostech a přístupu ). Není ale problém si u nás přijít na 45 000,- až 55 000,-
Naše Firma přispívá na dovolenou 10 000,- a na vánoce 10 000,-.

Ověřený uživatel Lukas Heger | Královéhradecký kraj , Wardenburg
Telefon: 777284900
Email: lh-baulogistic@freenet.de

Sdílet na Facebooku Zobrazit v PDF Zobrazit všechny inzeráty uživatele Nahlásit porušení pravidel