Výpomoc - dokončovací práce rodinných domů -brigáda Praha

Volné pracovní místo: Praha 5Místo práce:Vrané nad Vltavou, Praha 5
Volné pracovní místo: Výpomoc - dokončovací práce rodinných domů -brigáda  Praha - nabídka práce BrigádaPracovní poměr:Brigáda
Mzda: Výpomoc - dokončovací práce rodinných domů -brigáda  Praha - Praha 5Plat:hodinová mzda
Kontaktní email na pozici: Výpomoc - dokončovací práce rodinných domů -brigáda  PrahaEmail:jirkareklama@centrum.cz
Kontaktní telefon na pozici: Výpomoc - dokončovací práce rodinných domů -brigáda  PrahaTelefon:775649595

Popis pracovní pozice:
Nehledáme raketové inženýry, ale zároveň bychom ocenili člověka, který umí používat mozek a ne jen kladivo.
Proto ideálně studenty či osoby, které současná situace připravila o příjem. Jedná se o pomocné práce všeho
druhu, proto není potřeba žádná kvalifikace, jen chuť do práce v kolektivu fajn lidí a síla pracovat 8-12 hodin
denně.

Požadujeme:
- Pracovitost
- Spolehlivost
- Vlastní dopravní prostředek

Nabízíme:
- Flexibilní pracovní dny
- Přátelský pracovní kolektiv
- Práce na čerstvém vzduchu!
- Férová výplata formou hodinové mzdy
- Odměny dle šikovnosti a hlavně pracovitosti

Ověřený uživatel Jiri Sykora | Praha-západ , Vrané nad Vltavou
Telefon: 775649595
Email: jirkareklama@centrum.cz

Sdílet na Facebooku Zobrazit v PDF Zobrazit všechny inzeráty uživatele Nahlásit porušení pravidel