Řidič - dělník ve stavebnictví Žamberk

Inzerát č: P6747 | Vloženo: 01.10.2020 | Poslední aktualizace: 01.10.2020 10:20:19
SOVA stavební s.r.o- nabídka práce Řidič - dělník ve stavebnictví ŽamberkFirma:SOVA stavební s.r.o
Volné pracovní místo: Ústí nad OrlicíMísto práce:Žamberk, Ústí nad Orlicí
Volné pracovní místo: Řidič - dělník ve stavebnictví Žamberk - nabídka práce Hlavní pracovní poměrPracovní poměr:Hlavní pracovní poměr
Mzda: Řidič - dělník ve stavebnictví Žamberk - Ústí nad OrlicíPlat:neuvedeno
Kontaktní email na pozici: Řidič - dělník ve stavebnictví ŽamberkEmail:bernatak@sovastavebni.cz
Kontaktní telefon na pozici: Řidič - dělník ve stavebnictví ŽamberkTelefon:733148364
Další údaje o pozici: Řidič - dělník ve stavebnictví ŽamberkDalší údaje:Martin Bernaťák, DiS.

Popis pracovní pozice:
Nákup, rozvoz, vykládání a skládání stavebního materiálu (HK, Pardubice, Ústí n/O, Rychnov n/K apod.)
Pomoc při realizaci staveb
Pomocné stavební práce

Nástup možný ihned.

Prosím kontaktujte nás pouze v případě vážného zájmu. Děkujeme.

Požadujeme:
Samostatnost, spolehlivost, zodpovědnost, časovou flexibilitu
Řidičský průkaz sk. B - aktivní řidič
Řidičský průkaz sk. C - výhodou
Praxe ve stavebnictví - výhodou

Nabízíme:
Pracovní oděv
Možnost pracovního postupu
Mobilní telefon

Ověřený uživatel Vladimíra Čížková, DiS. | Celá ČR , Praha 8
Telefon: +420 774103918
Email: info@sovastavebni.cz

Sdílet na Facebooku Zobrazit v PDF Zobrazit všechny inzeráty uživatele Nahlásit porušení pravidel