Zedník, přidavač

Bagrování Turnov- nabídka práce Zedník, přidavačFirma:Bagrování Turnov
Volné pracovní místo: SemilyMísto práce:Turnov, Semily
Volné pracovní místo: Zedník, přidavač - nabídka práce OstatníPracovní poměr:Ostatní
Mzda: Zedník, přidavač - SemilyPlat:neuvedeno
Kontaktní email na pozici: Zedník, přidavačEmail:andrea.hybnerova.spatova@gmail.com
Kontaktní telefon na pozici: Zedník, přidavačTelefon:722795733

Popis pracovní pozice:
Realizace domů, bazénů,zámkových dlažeb,čističek,nádrží,drenáží,přípojek IS. ŘP sk.C po případě sk.T
výhodou.

Požadujeme:
flexibilitu, samostatnost

Nabízíme:
140-180 kč hod.  Možnost získání strojního průkazu pro rypadlo a nakladač.

Inzerent:
Ověřený uživatel Andrea Hýbnerová | Liberec , Liberec
Telefon: 722795733
Email: andrea.hybnerova.spatova@gmail.com

Sdílet na Facebooku Zobrazit v PDF Zobrazit všechny inzeráty uživatele Nahlásit porušení pravidel