Stavbyvedoucí

Proredo s.r.o.- nabídka práce StavbyvedoucíFirma:Proredo s.r.o.
Volné pracovní místo: Středočeský krajMísto práce:Slaný, Středočeský kraj
Volné pracovní místo: Stavbyvedoucí - nabídka práce Hlavní pracovní poměrPracovní poměr:Hlavní pracovní poměr
Mzda: Stavbyvedoucí - Středočeský krajPlat:30.000,- 50.000,-
Kontaktní email na pozici: StavbyvedoucíEmail:info@proredo.cz
Kontaktní telefon na pozici: StavbyvedoucíTelefon:+420 720 695 075
Další údaje o pozici: StavbyvedoucíDalší údaje:Tichomír Rédli

Popis pracovní pozice:
• Organizace, řízení a koordinace všech stavebních prací na jemu svěřených stavbách, kontrola činností
pracovníků, včetně vztahů se subdodavateli.
• Koordinace a objednávka dodávek materiálu a jeho kontrola.
• Zabezpečení plnění časového harmonogramu prací.
• Zajištění řádného vedení stavebního deníku.
• Kontrola správnosti dodavatelských faktur.
• Zajištění čistoty a pořádku a pracovní kázně.
• Zajištění dodržování BOZP a PO předpisů a vnitřních směrnic.

Požadujeme:
• SŠ vzdělání stavebního zaměření.
• Znalost práce v Autocad, MS office (word, excel, outlook).
• Prokazatelné zkušenosti ze samostatného vedení projektů, praxe 3 roky.
• Možnost práce na IČ.
• Osobní otevřené jednání a pozitivní přístup.

Nabízíme:
• Práci na zajímavých projektech pozemních a dopravních staveb.
• Moderní firemní zázemí v mladém kolektivu.
• Seberealizace a profesní rozvoj, pravidelná odborná školení a semináře.
• K dispozici telefon, automobil a notebook.

Inzerent:
Ověřený uživatel Hana Černá | Středočeský kraj , Slaný
Telefon: 728993202
Email: info@proredo.cz

Sdílet na Facebooku Zobrazit v PDF Zobrazit všechny inzeráty uživatele Nahlásit porušení pravidel