Řidič podvalníku/lesovozu Havlíčkův Brod

HB Golf s.r.o.- nabídka práce Řidič podvalníku/lesovozu Havlíčkův BrodFirma:HB Golf s.r.o.
Volné pracovní místo: Havlíčkův BrodMísto práce:Olešná, Havlíčkův Brod
Volné pracovní místo: Řidič podvalníku/lesovozu Havlíčkův Brod - nabídka práce Hlavní pracovní poměrPracovní poměr:Hlavní pracovní poměr
Mzda: Řidič podvalníku/lesovozu Havlíčkův Brod - Havlíčkův BrodPlat:35.000,- až 50.000,-Kč.
Kontaktní email na pozici: Řidič podvalníku/lesovozu Havlíčkův BrodEmail:arnot@hbgolf.eu
Kontaktní telefon na pozici: Řidič podvalníku/lesovozu Havlíčkův BrodTelefon:731672079

Popis pracovní pozice:
Řidič podvalníku (návěs) - stěhování stavebních strojů a techniky v rámci našich staveb po ČR,
nadrozměrné přepravy

Řidič kladař (návěs s hydr.rukou) - doprava dříví v rámci ČR, nakládka/vykládka hydraulickou rukou

Požadujeme:
Řidičský průkaz C + E
Platný profesní průkaz, karta řidiče
Pracovitost, spolehlivost, zkušenosti v nákladní dopravě

U řidiče podvalníku výhodou - průkaz strojníka - pásové bagry, buldozery, zkušenosti s přepravou stavebních
strojů
U řidiče lesovozu výhodou - jeřábnický průkaz - hydraulické ruky, zkušenosti s přepravou dříví - návěs +
hydraulická ruka

Nabízíme:
- pracovní smlouvu na dobu neurčitou
- flexibilní začátek/konec pracovní doby
- motivační bonusy/prémie, provize z prodeje
- sleva na firemní výrobky/služby
- občerstvení na pracovišti
- příspěvek na stravování

Ověřený uživatel Vlastimil Arnot | Havlíčkův Brod , Havlíčkův Brod
Telefon: 731672079
Email: arnot@hbgolf.eu

Sdílet na Facebooku Zobrazit v PDF Zobrazit všechny inzeráty uživatele Nahlásit porušení pravidel