Obchodně-technicky operativní pracovník Brno

Inzerát č: P5942 | Vloženo: 05.02.2020 | Poslední aktualizace: 05.02.2020 10:57:25
Malostroje (GEOKEY s.r.o.)- nabídka práce Obchodně-technicky operativní pracovník BrnoFirma:Malostroje (GEOKEY s.r.o.)
Volné pracovní místo: Brno - městoMísto práce:Brno a okolí, Brno - město
Volné pracovní místo: Obchodně-technicky operativní pracovník Brno - nabídka práce Hlavní pracovní poměrPracovní poměr:Hlavní pracovní poměr
Mzda: Obchodně-technicky operativní pracovník Brno - Brno - městoPlat:dohodou
Kontaktní email na pozici: Obchodně-technicky operativní pracovník BrnoEmail:prace@malostroje.cz
Kontaktní telefon na pozici: Obchodně-technicky operativní pracovník BrnoTelefon:+420773944899

Popis pracovní pozice:
Jsme blázni do všelijakých strojů a založili jsme rodinnou půjčovnu Malostroje.cz.

Děláme všechno možné, od půjčování strojů přes zemní a výkopové práce s našimi stroji, plníme
nejrůznější kuriózní přání jako třeba hledání 50 let staré slivovice po dědečkovi, kopeme bazény
nejrůznějších tvarů v úzkých a složitých prostorách. Zušlechťujeme staré zanedbané a zarostlé pozemky a
nebojíme se realizovat celou škálu zakázek od relativně jednoduchých až po docela organizačně složité
projekty.

Specializujeme se na těžce dostupná místa a složité zakázky, u kterých je potřeba používat mozek :-P. Takže
tato práce rozhodně není pro někoho, kdo se chce v práci schovávat.

Požadujeme:
- Být neustále na telefonu - odpovědět na dotazy zákazníků, navrhnout jim alternativu/lepší řešení,
poradit, vysvětlit co ještě umíme, jet se podívat na místo stavby...
- Vytvořit a zaslat zákazníkovi orientační kalkulaci, naplánovat termín, zarezervovat vhodné stroje,
případně
dopravu, zadat práci lidem, probrat s nimi specifika zakázky, případně ji s nimi zahájit.
- Pravidelně kontrolovat kvalitu naší práce na zakázkách i případné dodatečné požadavky zákazníka.
- Uzavírání a fakturace zakázek.
- Být našim pracovníkům neustále k dispozici - pomoct v případě nenadálé události, něco dovézt, zaskočit
pokud někdo náhodou odpadne nebo prostě přidat ruku k dílu jiným způsobem tak, aby zakázka dopadla na
výbornou.
- Podílet se na chodu půjčovny - zpracování smluv, zaškolení zákazníka, předání a převzetí strojů,
servis strojů...

Co dále požadujeme:
- Bezúhonnost, chuť učit se novým věcem, pozitivního ducha, schopnost se rozhodovat v různých situacích,
výborné komunikační schopnosti, důvtip, poctivost, trpělivost, slušnost, tolerantnost.
- Musíš si sednout s našimi kolegy.
- Řidičák sk. B minimálně (budeš potřebovat B+E i T a pokud si budeš chtít zařádit tak i A).
- Do budoucna strojnický průkaz.
- Ochotu nepravidelně pracovat i o víkendech/svátcích.

Nabízíme:
- Zajímavou a rozmanitou práci, která se bude neustále měnit.
- Možnost naplánovat si čas, pružná pracovní doba (v sezóně děláme od nevidím do nevidím, v zimě máme
více volna, vše je však o organizaci).
- Možnost občasné práce z domu, pokud to bude dávat smysl.
- Rodinný kolektiv, výbornou kávu z vlastní pražírny, spoustu nových zkušeností.
- Platové ohodnocení formou základního platu s významnou bonusovou složkou.
- Možnost týdenní dovolené v Itálii a další netradiční hodnotné benefity.
- Práce na HPP.

Pokud si myslíš, že by tě tato práce bavila, rádi tě pozveme na pokec.
Více informací o tom co děláme na www.malostroje.cz

Inzerent:
Ověřený uživatel Malostroje | Brno - město , Brno
Telefon: +420773944899
Email: prace@malostroje.cz

Sdílet na Facebooku Zobrazit v PDF Zobrazit všechny inzeráty uživatele Nahlásit porušení pravidel