ASISTENTKA MANAGEMENTU SPOLEČNOSTI

Zowada Group a.s.- nabídka práce ASISTENTKA MANAGEMENTU SPOLEČNOSTIFirma:Zowada Group a.s.
Volné pracovní místo: Frýdek-MístekMísto práce:Návsí, Frýdek-Místek
Volné pracovní místo: ASISTENTKA MANAGEMENTU SPOLEČNOSTI - nabídka práce Hlavní pracovní poměrPracovní poměr:Hlavní pracovní poměr
Mzda: ASISTENTKA MANAGEMENTU SPOLEČNOSTI - Frýdek-MístekPlat:neuvedeno
Kontaktní email na pozici: ASISTENTKA MANAGEMENTU SPOLEČNOSTIEmail:info@zowada.cz

Popis pracovní pozice:

Požadujeme:
VÝBORNÉ KOMUNIKAČNÍ DOVEDNOSTI
SPOLEHLIVOST, FLEXIBILITA, SAMOSTATNOST
ZNALOST MS OFFICE
ŘIDIČSKÉ OPRÁVNĚNÍ sk.B

Nabízíme:
ZÁZEMÍ VE STABILNÍ PROSPERUJÍCÍ SPOLEČNOSTI
ODPOVÍDAJÍCÍ PLATOVÉ OHODNOCENÍ
SMLOUVA NA HLAVNÍ PRACOVNÍ POMĚR
ZAMĚSTNANECKÉ BENEFITY

Inzerent:
Ověřený uživatel Petr Sekula | Frýdek-Místek , Jablunkov
Telefon: +420602453044
Email: petr.sekula@zowada.cz

Sdílet na Facebooku Zobrazit v PDF Zobrazit všechny inzeráty uživatele Nahlásit porušení pravidel