SKLADNÍK (okres Blansko)

firma- nabídka práce SKLADNÍK (okres Blansko)Firma:firma
Volné pracovní místo: BlanskoMísto práce:Svitávka, Blansko
Volné pracovní místo: SKLADNÍK (okres Blansko) - nabídka práce Hlavní pracovní poměrPracovní poměr:Hlavní pracovní poměr
Mzda: SKLADNÍK (okres Blansko) - BlanskoPlat:v textu
Kontaktní email na pozici: SKLADNÍK (okres Blansko)Email:stavebniny@svitavka.cz
Kontaktní telefon na pozici: SKLADNÍK (okres Blansko)Telefon:605248500

Popis pracovní pozice:
přijmeme SKLADNÍKA, místo práce : FLAMEX - Stavebniny 2000, s.r.o. - provozovna Svitávka , Tovární č.p. 531, 679
32 Svitávka, okres Blansko, tel: 605 248 500 , volejte kdykoliv, nebo zašlete svůj pracovní životopis na
stavebniny@svitavka.cz

Požadujeme:
stačí ŘP sk. B

Nabízíme:
velmi dobré platové podmínky, stabilní a zajímavou práci na plný pracovní poměr na dobu neurčitou,
jednosměnný provoz, nástup možný ihned, nebo po dohodě

Ověřený uživatel FLAMEX-Stavebniny 2000 spol. sr.o. | Blansko , Svitávka
Telefon: 605248500
Email: stavebniny@svitavka.cz

Sdílet na Facebooku Zobrazit v PDF Zobrazit všechny inzeráty uživatele Nahlásit porušení pravidel