Obsluha autojeřábu Liebherr

STAPO mechanizace s.r.o.- nabídka práce Obsluha autojeřábu LiebherrFirma:STAPO mechanizace s.r.o.
Volné pracovní místo: Celá ČRMísto práce:Celá ČR, Celá ČR
Volné pracovní místo: Obsluha autojeřábu Liebherr - nabídka práce Hlavní pracovní poměrPracovní poměr:Hlavní pracovní poměr
Mzda: Obsluha autojeřábu Liebherr - Celá ČRPlat:cca 45000kč
Kontaktní email na pozici: Obsluha autojeřábu LiebherrEmail:dispecink@stapopraha.cz
Kontaktní telefon na pozici: Obsluha autojeřábu LiebherrTelefon:731 532 167

Popis pracovní pozice:
Nabízíme volná pracovní místa na pozici obsluha autojeřábů v jedné z předních firem v tomto oboru.

Požadujeme:
praxe na obdobných typech jeřábů vítána, není podmínkou.
jeřábnický průkaz výhodou. Případné potřebné školení v rámci pracovní doby zajistíme.
řidičský průkaz skupiny "C", platný profesní průkaz, psychologické vyšetření
trestní bezúhonnost
zodpovědnost, časová flexibilita, loajalita

Nabízíme:
práci na zajímavých stavebních projektech v rámci ČR i SR
práce v příjemném pracovním kolektivu
motivující platové ohodnocení
možnost získat jeřábnický průkaz ZDARMA
možnost pracovního růstu na vyšší typy jeřábů
možnost ubytování na pracovišti
nástup možný ihned

Ověřený uživatel STAPO mechanizace s.r.o. | Celá ČR , Praha 5 - Řeporyje
Telefon: 731 532 167
Email: dispecink@stapopraha.cz