STAVBYVEDOUCÍ

Volné pracovní místo: Ústí nad LabemMísto práce:Ústí nad Labem, Ústí nad Labem
Volné pracovní místo: STAVBYVEDOUCÍ - nabídka práce Hlavní pracovní poměrPracovní poměr:Hlavní pracovní poměr
Mzda: STAVBYVEDOUCÍ - Ústí nad LabemPlat:neuvedeno
Kontaktní email na pozici: STAVBYVEDOUCÍEmail:sekretariat@bytostav-usti.cz
Kontaktní telefon na pozici: STAVBYVEDOUCÍTelefon:604601916

Popis pracovní pozice:
Stavební firma provádějící především zateplování domů přijme do hlavního prac.poměru stavbyvedoucího.

Více info telefonicky a následně osobně s jednatelem firmy (tel. 604 601 916)

Požadujeme:
Požadujeme odborné vzdělání a praxi v oboru.

Nabízíme:
Nabízíme adekvátní finanční ohodnocení, pracovní zázemí a a prostředky (auto, telefon, PC) - to vše k
pohodovém a spolupracujícím kolektivu.

Ověřený uživatel Bytostav Ústí s.r.o. | Ústecký kraj , Ústí nad Labem
Telefon: 604601916
Email: sekretariat@bytostav-usti.cz