Obsluha ohraňovacího lisu Příbram

ZRUP Příbram a.s.- nabídka práce Obsluha ohraňovacího lisu PříbramFirma:ZRUP Příbram a.s.
Volné pracovní místo: PříbramMísto práce:Příbram, Příbram
Volné pracovní místo: Obsluha ohraňovacího lisu Příbram - nabídka práce Hlavní pracovní poměrPracovní poměr:Hlavní pracovní poměr
Mzda: Obsluha ohraňovacího lisu Příbram - PříbramPlat:25 000 až 33 600
Kontaktní email na pozici: Obsluha ohraňovacího lisu PříbramEmail:dubska@zrup.cz
Kontaktní telefon na pozici: Obsluha ohraňovacího lisu PříbramTelefon:+420 724 726 565
Další údaje o pozici: Obsluha ohraňovacího lisu PříbramDalší údaje:dubsky@zrup.cz

Popis pracovní pozice:
obsluha a programování ohraňovacího lisu

Požadujeme:
manuální zručnost, flexibilitu, ochotu učit se novým věcem, ŘP sk. B výhodou, svářečský průkaz výhodou,
Ve výrobní špičce možnost dvousměnného provozu.

Inzerent:
Ověřený uživatel |