Projektový manažer investic

BOHEMIA RINGS s.r.o.- nabídka práce Projektový manažer investicFirma:BOHEMIA RINGS s.r.o.
Volné pracovní místo: Pardubický krajMísto práce:Zámrsk 10, Vysoké Mýto, Pardubický kraj
Volné pracovní místo: Projektový manažer investic - nabídka práce Hlavní pracovní poměrPracovní poměr:Hlavní pracovní poměr
Mzda: Projektový manažer investic - Pardubický krajPlat:dohodou
Kontaktní email na pozici: Projektový manažer investicEmail:personalni@bohemiarings.cz
Kontaktní telefon na pozici: Projektový manažer investicTelefon:+ 420 606 062 802

Popis pracovní pozice:
Přijmeme kolegu/kolegyni na pozici - Projektový manažer.

Popis pozice:

- zajištění investičních dodávek (především stavební projekty)

- řešení výběrových řízení na dodavatele

- řešení technických požadavků projektů

- podpora realizace investičních akcí (operativa, administrace)

Požadujeme:
- technické vzdělání

- praxi v oblasti investic

- výbornou znalost práce s Excel

- dobré komunikační schopnosti

Nabízíme:
- zajímavou, různorodou práci

- finanční ohodnocení odpovídající vykonávané pracovní pozici

- benefity (příspěvek na dopravu, dotované stravování, týden dovolené navíc, příplatky nad rámec zákoníku
práce, odměna za doporučení nového kolegy, možnost dalšího vzdělávání)

Ověřený uživatel BOHEMIA RINGS s.r.o. | Ústí nad Orlicí , Zámrsk
Telefon: +420 606 062 802
Email: personalni@brueck.cz