Rozpočtář/ka - přípravář/ka staveb

AHF Stavby s.r.o.- nabídka práce Rozpočtář/ka -  přípravář/ka stavebFirma:AHF Stavby s.r.o.
Volné pracovní místo: Praha-západMísto práce:Vrané nad Vltavou, Praha-západ
Volné pracovní místo: Rozpočtář/ka -  přípravář/ka staveb - nabídka práce Hlavní pracovní poměrPracovní poměr:Hlavní pracovní poměr
Mzda: Rozpočtář/ka -  přípravář/ka staveb - Praha-západPlat:dohodou
Kontaktní email na pozici: Rozpočtář/ka -  přípravář/ka stavebEmail:karolina.vavrinova@ahf.cz
Kontaktní telefon na pozici: Rozpočtář/ka -  přípravář/ka stavebTelefon:777005599

Popis pracovní pozice:
PRO NAŠI KANCELÁŘ VE VRANÉM NAD VLTAVOU HLEDÁME
ROZPOČTÁŘ/KA- PŘÍPRAVÁŘ/KA STAVEB
Pracovní náplň:
• Práce v již vytvořených excelových tabulkách rozpočtů, doplňování měrných jednotek a jednotkových cen
• Přepisování rozpočtů např. od fa. Kros do firemních rozpočtů
• Poptávání materiálu u našich dodavatelů, analýza cen
• Nastavení dodání objemů materiálu na stavbu. Koordinace s dopravci, firemním řidičem, technikem
• Vytváření tabulek pro potřeby staveb - harmonogram, soupis materiálu atd.

Požadujeme:
Požadujeme:
• SŠ vzdělání ideálně stavebního směru
• Praxe min. 2-3 roky na poptávané pozici ve střední či větší firmě
• Prokazatelné zkušenosti s rozpočtováním staveb
• Výborná znalost MS Office, Autocad výhodou ne podmínkou
• Samostatnost, schopnost se rychle rozhodovat, logické uvažování, zodpovědnost, spolehlivost, pečlivost

Nabízíme:
Nabízíme:
• Dobré platové ohodnocení dohodou, pohyblivé měsíční odměny nad rámec mzdy dle osobních výkonů, roční
bonusy dle úspěšnosti firmy
• Mobilní telefon, 5 týdnů dovolené
• Pracovní doba po-pá
• Práce v mladém kolektivu
• Nástup leden - únor 2019 - dle domluvy

Inzerent:
Ověřený uživatel AHF stavby | Praha , Praha 4
Telefon: 777 005 599
Email: karolina.vavrinova@ahf.cz