Obchodník s realitami pro pobočku Lanškroun

M&M reality pobočka Lanškroun- nabídka práce Obchodník s realitami pro pobočku LanškrounFirma:M&M reality pobočka Lanškroun
Volné pracovní místo: Pardubický krajMísto práce:Lanškroun, Pardubický kraj
Volné pracovní místo: Obchodník s realitami pro pobočku Lanškroun - nabídka práce Hlavní pracovní poměrPracovní poměr:Hlavní pracovní poměr
Mzda: Obchodník s realitami pro pobočku Lanškroun - Pardubický krajPlat:15 000 Kč a více
Kontaktní email na pozici: Obchodník s realitami pro pobočku LanškrounEmail:lanskroun@mmreality.cz
Kontaktní telefon na pozici: Obchodník s realitami pro pobočku LanškrounTelefon:603 282 591

Popis pracovní pozice:
Hledáš práci kde se budeš cítit dobře, kde si kolegové pomáhají a nesoupeří mezi sebou? Přátelská
atmosféra, zázemí úspěšné firmy, flexibilní pracovní doba, nadstandardní provize a prostor pro seberealizaci
a
růst. My jsme M&M reality pobočka Lanškroun a to že si čteš právě teď náš inzerát, není náhoda :)
Přidej se k nám ještě dnes :)

Požadujeme:
•aktivitu
•samostatnost
•spolehlivost
•zodpovědnost

Nabízíme:
•pomoc od staršího makléře v začátcích
•prostor pro seberealizaci a růst
•nadstandartní provize
•zázemí a knowhow úspěšné společnosti
•přátelský kolektiv
•flexibilní pracovní dobu

Ověřený uživatel Irena Karlíková | Pardubický kraj , Lanškroun
Telefon: 603282591
Email: lanskroun@mmreality.cz