Manažer obchodního centra - Zlín

Inzerát č: P3785 | Vloženo: 21.09.2018 | Poslední aktualizace: 21.09.2018 07:59:24
SALVATOR STŘECHY s.r.o.- nabídka práce Manažer obchodního centra - ZlínFirma:SALVATOR STŘECHY s.r.o.
Volné pracovní místo: ZlínMísto práce:Zlín, Nábřeží 730, Zlín
Volné pracovní místo: Manažer obchodního centra - Zlín - nabídka práce Hlavní pracovní poměrPracovní poměr:Hlavní pracovní poměr
Mzda: Manažer obchodního centra - Zlín - ZlínPlat:28 000 Kč - 38 000 Kč
Kontaktní email na pozici: Manažer obchodního centra - ZlínEmail:jaromir.homola@salvatorstrechy.cz
Kontaktní telefon na pozici: Manažer obchodního centra - ZlínTelefon:+420 727 947 090

Popis pracovní pozice:
Co u nás budete dělat?
- převezmete péči o část stávajících zákazníků a rozkošatíte ji
- převezmete stávající tým a dotvoříte si jej za podpory personalisty
- podílet se na adaptaci nových členů vašeho týmu
- táhnout za jeden provaz s kolegy na obchodním centru i mimo něj
- odstraňovat bariéry výkonu vašich kolegů a kolegyň
- pracovat v ekonomickém programu K2
- podílet se na vzdělávání vašeho týmu
- podílet se na plánování rozvoje obchodního centra

Požadujeme:
Co zvýší vaše šance na přijetí?
- SŠ nebo VŠ vzdělání nejlépe technického směru
- komunikativnost, tah na branku, samostatnost i týmovost
- zkušenost s řízením týmu
- zkušenost s aktivním prodejem
- pro zákaznický přístup
- ochota učit se novému
- znalost práce s kancelářskými i ekonomickými programy
- aktivní řidičská zkušenost

Nabízíme:
Čím podpoříme váš úspěch?
- jistotou smlouvy na HPP
- několika složkovým motivačním finančním ohodnocením, vázaným na výsledky
- věrnostní odměnou
- podporou obchodního ředitele a celého vedení společnosti
- zázemím silné české firmy s tradicí
- služebním vozem i k soukromým účelům, mobilním telefonem a notebookem
- adaptačním procesem na úvod a dalším vzděláváním dle potřeby

Inzerent:
Ověřený uživatel SALVATOR | Celá ČR , Loukov
Telefon: +420 725 376 176
Email: jiri.hradil@salvatorstrechy.cz