Technik BOZP a požární ochrany

Volné pracovní místo: TřebíčMísto práce:Třebíč
Volné pracovní místo: Technik BOZP a požární ochrany - nabídka práce Hlavní pracovní poměrPracovní poměr:Hlavní pracovní poměr
Mzda: Technik BOZP a požární ochrany - TřebíčPlat:neuvedeno
Kontaktní email na pozici: Technik BOZP a požární ochranyEmail:votava@vstav.cz

Popis pracovní pozice:
Náplň práce
Dozor nad dodržováním BOZP a požární ochrany (PO) ve společnosti Provádění kontrol BOZP a PO Školení
zaměstnanců v oblasti BOZP a PO Vedení systému IMS (ISO 9001, 14001 a 18001) Příprava a účast na interních a
externích auditech IMS

Pracoviště
Sídlo firmy Hrotovice

Nástup
Ihned/dle dohody

Požadujeme:
Osvědčení o odborné způsobilosti v prevenci rizik Osvědčení o odborné způsobilosti v PO (minimálně technik
PO) Zkušenosti se systémy ISO Osvědčení interního auditora IMS výhodou SŠ/VŠ vzdělání ŘP sk. B - aktivní
řidič Praxe na obdobné pozici ve stavebnictví výhodou Zodpovědnost, pečlivost, spolehlivost, flexibilita a
samostatnost

Nabízíme:
Zázemí silné a stabilní společnosti

Nadstandardní finanční ohodnocení

Zaškolení na danou pozici od zkušených kolegů

Rozvoj technických dovedností a znalostí

Program zaměstnaneckých benefitů (finanční prémie, stravné, program péče o zdraví, atd.)

Kontakt
Životopis zašlete na adresu votava@vstav.cz nebo volejte +420 724 400 407
Vybraní uchazeči budou pozvání k osobnímu pohovoru.

Inzerent:
Ověřený uživatel Petra Štorková | Třebíč , Třebíč
Telefon: +420 777 879 212
Email: perman@atlanticstudio.cz

Sdílet na Facebooku Zobrazit v PDF Zobrazit všechny inzeráty uživatele Nahlásit porušení pravidel